sobota 22. června 2013

Moderní účesy (kde hledat inspiraci?)

Účesovým trendům nelze poručit a tak se každým rokem setkáváme s novými kreacemi. Některé jsou povedené, některé ne. Zdravím Lady Gaga. Stejně jako například v módním průmyslu, kde chvíli frčí proužky, pak zase kolečka a nebo smaragdová barva. Jo! Taky jsem se do ní zamilovala :D.

Osobně vždy před návštěvou svého kadeřníka hledám inspiraci na internetu. Prostě a jednoduše si sjedu pár fotografií celebrit. Práci mám docela ulehčenou, protože vím, jaký tvar obličeje mám a proto se dívám na účesové kreace celebrit, které mají stejný tvar obličeje. Téměř vždy u mě zvítězí něco jednoduchého, přímočarého a bez zbytečných kudrlinek :-).

Při minulé návštěvě kadeřníka to byl polodlouhý účes Kate Perry. Teď bych ráda vyzkoušela něco staršího ve stylu Megan Fox a nebo účes, který měla Taylor Swift při natáčení nového videoklipu. Pro inspiraci vyzkoušejte blog Fuck Yeah Hair na Tumblru. Majitelka tam má moc pěkné obrázky moderních i netradičních účesů. Když máme to léto, můžete vyzkoušet ještě tuto inspiraci na nespoutané letní účesy :D. Z českých luhů a hájů se mi hodně líbí fashion blogy http://www.vanillalipstick.com/ a http://www.theczechchicks.com/. Slečny mají moc pěkné účesy.

Žádné komentáře:

Okomentovat